30 Mayıs 2015

Garanti Bankası Yasal Olmayan Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Maaş hesabı olarak açtırdığım banka hesabımın borç olarak yatırılan paradan 63.5 TL hesap işletim ücreti çekmiş 63.5 TL ne demek? Asgari ücretle çalışan insanlar var nasıl bu insanlardan toplamda 127 TL ücret tahsil ediyorlar.

Hangi kanun hangi yasa buna izin veriyor? Tüketici ve İnsan hakları nerede. Hesabıma milyar girmezken nasıl bu kadar yüksek bir fiyat talep ediliyor? Garanti Bankası'ndan kesinlikle şikayetçiyim bana bunu 1 değil 2 değil hep yapıyorlar. Tahsil edilen ücretlerin hepsinin iadesini istiyorum. İlk olarak sizinle uzlaşmak için başvuruda bulunuyorum eğer olumlu sonuç çıkmaz ise tüketici hakem heyetine de aynı başvuruda bulunacağım yasa gereği 10 yıl geçmişe dönük.

Mahmut 91 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Mahmut Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön