28 Ocak 2016

Garanti Bankası Yasal Hakkım Ödenmiyor

2015 yılında tarafımdan haksız olarak kesilen kart aidatları iptali için bankanıza başvurdum ve bunun olamayacağını söylediniz. Tüketici Hakem Heyetine başvurarak yasal işlem başlattım, kazandım ve bana paranın iadesi için bankaya gelmemi belirten bir bildirim yaptınız. 2015 Kasım ayında bankaya gittiğimde paranın iadesi için imza aldınız ama ödeme yapmadınız! Sebebini sorduğumda imzanın bana ait olup olmadığını kontrol edeceğinizi söylediniz ve 1 hafta içinde paramın hesaba yatacağını söylediniz. Aradan 1 hafta geçti ve onay süreci devam ediyor dediniz! Aradan 3 ay geçti ve hala bilgilendirmeniz yok. Tekrar yasal işleme mi başvurmalıyım hakkımı fazlasıyla almak için?

Ahmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet28 Ocak 2016

    Gerekli bildirimleri 2015 yili kasim ayi içerisinde telefonla, e mail yoluyla ve bizzat bankaniza giderek yeterince yapmama rağmen halen sonuç alinmamasinin sebebini çok merak ediyorum. Islemin tamamlanmasi için ne yapmam gerektiğini ya da ne kadar sure beklemem gerektiğini de soyler misiniz?

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Ahmet O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön