20 Mart 2013 #1697174

Garanti Bankası Yasa Dışı Ücret Kesimi!

Bugün hesabıma gelen paradan 45 tl h. işletim ücreti kesildi. Bundan önce garantiyi 3 yada 4 defa ben, bir o kadarda yakınlarım hakem heyetine başvurarak paramızı aldık ki yine öyle olacakta anlamadığım kural tanımamazlık nedir ?Müşteriyi başka bankalara yönlendirme çabası nedir?


Belli ki bu adam bu zamana kadar bu parayı aldı yine başvuracak, bunu düşünmek için deha olmak gerekmez. Hesaplarımı ve ödemesi bir gün bile aksamayan kartımı kapattıracağım bu bankadan. Ben 45 tl için 3 ay bekleyeceğim ve alacağım o parayı. Ama sizinle bir daha çalışmam. Bana klasik maillerinizden de göndermeyin. Çözüm odaklı olsanız bu müşteriden kesilmesin ücret artık dersiniz!

Emrah 39 Okunma

Cevaplar

  • Emrah20 Mart 2013

    Artık bankayı çözmüşüm. "Bana klasik maillerinizden de göndermeyin" diye belirtmeme rağmen , herkese ve tüm şikayetlere gönderdikleri o meşhur maili bugün göndermişler. Sorunum çözülmemiştir. Zaten bu banka tarafından da çözüleceğine de inanmıyorum. Yasal hakkımı kullanacağım ...

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön