03 Haziran 2014

Garanti Bankası Yarım Saattir Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Garanti Bankasıyla çalışmayalı uzun süre oluyor. 30.05.2014 tarihinde Garanti Bankası tarafından adıma kayıtlı e-mail adresime, bilgilerimin güncellendiğine dair bir güncelleme mesajı gönderildi. Tahminim odur ki benimle aynı isme sahip bir başka kişinin güncellemesini bana ait e-mail adresi üzerine yaptılar.


Bu konuyu düzeltmek üzere müşteri hizmetlerini aradım. Çile bu noktada başladı yaklaşık olarak yarım saat 444 0333 - 444 0 338 numaralı müşteri hizmetleri servisine ulaşmaya çalıştım. Bu kadar kötü bir sistem görmedim.


Sorununu çözmek isteyen bir insan yarım saat boyunca birilerine ulaşıp karşılık alamaz mı? Halende yetkili birilerine ulaşamadım.

Ramazan 229 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimiz Ramazan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön