16 Nisan 2013

Garanti Bankası Yargı Kararlarına Rağmen Kart Aidatı Kesilmesini Anlayamıyorum!

Garanti Bankası Bonus Kart sahibiyim, Nisan 2013 kart ekstre bildiriminde 59 TL yıllık kart aidatı kesildiğini gördüm. 15 Nisan 2013 günü 4440333 no'lu telefonu arayarak itiraz ettim ve yıllık aidat kesintisinin iptalini rica ettim.Telefondaki müşteri temsilcisi böyle bir uygulamalarının olmadığını ancak bir yıl daha kartı kullanma taahhüdü karşılığında 20 TL bonus puan yükleyebileceğini söyledi.

Tabi ki kabul etmedim, bu konu hakkındaki yargı kararlarına rağmen hala bankanın müşterisini mağdur eden bu ısrarlı tutumunu anlayamıyorum ve Garanti bankasını şiddetle kınıyorum, kestikleri ücreti iade etseler dahi kartımı iptal edeceğim ve bu bankayla her türlü ilişkimi keseceğim.

Nur 75 Okunma

Cevaplar

  • Nur21 Nisan 2013

    Sayın Garanti Bankası Yetkilileri telefonla aramaya gerek görmeyip "Haklı Müşteri Hattı"ndan yıllık ücret almakta ne kadar haklı olduklarını anlatan standard bir e-posta göndermişler, kendilerine ilgilerinden ötürü teşekkür ederim. Farklı 4 bankadan kredi kartım var ve hiçbirinin yıllık ücret almadığını bilmelerinde fayda olduğunu düşünüyorum, kartımı en kısa sürede iptal edip kendilerine hayatta başarılar dileyip Garanti Bankası ile hertürlü ilişkimi keseceğim...

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön