09 Nisan 2013 #1733004

Garanti Bankası Yapmış Olduğum Ödemeleri İzinsiz Başka Hesaplarıma Aktarıyor!

Garanti Bankasından (Eskişehir Doktorlar Şubesi) kullanmış olduğum ihtiyaç kredisinin ödemelerini, Eskişehir ********* hesabımdan EFT ile ödeme yapmaktayım.


Ancak Garanti Bankası;
1- Kasım 2012 tarihinde ihtiyaç kredisi hesap numarasına yapmış olduğum EFT'li ödemeyi, benden herhangi bir izin almadan sigorta bedeli olarak tahsil etmiş,


2- Mart 2013 tarihinde ihtiyaç kredisi hesap numarasına yapmış olduğum EFT'li ödemeyi de bende herhangi bir izin almadan, adıma kayıtlı kredi kartına aktarmıştır. banka bu şekilde yaparak, beni ihtiyaç kredisi ödemeyen pozisyonunda bıraktığı gibi, benden her geçen günün faizini tahsil etmektedir. Etik olmayan bu davranışından dolayı bankayı şiddetle kınıyorum.

Cesur 75 Okunma

Cevaplar

  • Cesur07 Ekim 2013

    Garanti Bankasının bu haksız işlem dolayısıyla birçok insanı mağdur ettiği gibi beni etti. Tepki olarak Bonus kredi kartımı iptal ettirdim. En kısa zamanda tüm hesap işlemlerimi de iptal ettireceğim.

  • Cesur10 Nisan 2013

    Banka bu konuda yani, ihtiyaç kredisi hesabına EFT ile yapılan ödemenin, kredi kartına aktarılmasını açıklamaktan ziyade, hesap kontrolü vs gibi mantık dışı cevaplar vermektedir. Benim sorum net, bana ait bir hesaptan, benden izinsiz nasıl başka bir yere para aktarııyor?

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön