09 Aralık 2013

Garanti Bankası Yanlış Yönlendirme Yaptığı İçin Mağdurum!

27.11.13 tarihinde şubeye gittim ve acil istediğim tutar krediyi hesaplattım. Vade kısa olduğundan ve Garanti Bankası'nın maaş müşterisi olduğumdan kolayca kredi alabilmeme karşın kredi kartından nakit avans kullanımı şartlarını sordum. ATM'den baktığımda aylık ödeme tutarından yansıtılan faizi görebileceğimi söyledi. Evrakla uğraşmamak için krediden fazlada fark olmadığından hemen kullandım.


Ekranda faiz ücretler kısmında 3,5+5,00 TL gördüm. Ben de bunu o anki 8,5 TL işlem ücreti olarak yansıtılacağını düşündüm. Kredi kartımı kontrol ettiğimde nakit avans kullanım ücreti olarak 60,00 TL yansıtıldığını gördüm. Ekranda asla bu rakamla ilgili uyarı yoktu bilsem kredi çekerdim iadesini talep ediyorum.

Aysun 163 Okunma

Cevaplar

  • Aysun16 Aralık 2013

    Geçen hafta içerisinde bankanın arayıp ilgilenmesi ve sorunu dinledikten sonraki yaklaşımından son derece memnun kaldım fakat tarafımdan net bilgi alındıktan sonra üst birimlere aktarılacağı yanıtı verilmiş olunup konu halen net bir sonuca ulaştırılmamıştır ve bedel kartımda ödenmesi gereken şeklinde beklemektedir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Cihangir B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön