29 Nisan 2013

Garanti Bankası Yanlış Yönlendirme!

Garanti Bankası Ankara Yıldız şubesinden 19.04.2013 tarihinde yurt dışı cep telefonu harcı yatırdım fakat gişe görevlilerinin yanlış yönlendirmesi sonucunda işlem başkası üzerine yapıldı, işlemin düzeltilmesini talep ettiğimde de vergi dairesinden benim almam gerektiği söylendi.


Birde masrafsız eft, havale yapabileceğim gibi komik ve tuhaf bir teklif sunuldu bana.Her neyse işlem başkası üzerine yapıldığı için o kişinin bilgileri lazım yani benim almam imkansız. Ayrıca o parayı almak için edeceğim masraf ve emek daha kıymetli. Şikayetimi hem telefonla hem faksla bildirdim, cevap alamadım.

Levent 62 Okunma

Cevaplar

 • Levent30 Mayıs 2013

  Garanti bankasi sorunumu çözdü, Emre denen birisi aradi, bana şubelerinden ücretsiz havale/eft yapabileceğimi söyledi, bu devirde ne kadar da büyük bir ihtiyaç değil mi ücretsiz para transferi!! :) 3 farkli bankayla çalişiyorum, yillardir bu işlemlere para ödemiyorum. Komik ve acizce..

 • Levent27 Mayıs 2013

  27 gün oldu, Garanti bankasi bana hala ulaşacak, 115 lirami yedi bu banka..

 • Levent12 Mayıs 2013

  14 gündür arayan soran yok, ayıp size.

 • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön