04 Kasım 2016
Yorum Yap
#6858615

Garanti Bankası Yanlış Teslimattan Doğan Mağduriyet

21.10.2016 tarihinde Garanti Bankası banka kartım y** d** isminde bir şahısa teslim edilmiş. Şahısa teslimatı sırasında yeğenim olarak gözükmüş. Daha sonra kartımdaki bakiye belirli günlerle çekilmiş olup, biz hala 15 gündür bankadan kart beklemekteyiz. Bankanın anlaşmalı olduğu dağıtım firması kartımın teslimatı olmaması gereken, yeğen olarak giriş yaparak teslim etmiş ve bunun yüzünden hesabımdaki bulunan meblağ çekilmiş kullanılmış.


Kartım ben veya 1. derece akrabam dışında kimseye verilemez. Birinci derece akrabama da benimle telefon görüşmesi yaparak bilgim dahilinde verilmelidir. Yalnız bu şirket bana hiçbir şekilde bağlantı kurmamış olup, kafasına göre birisine teslimatı yapmış olarak görünüyor. Belkide o kişiyi araya sokarak kurye yetkilisi kendi kartı almış olabilir diye düşünüyorum. Bundan doğan mağduriyetim göz önünde olup bankanın ilgilenmesini istiyorum.

Tahsin 825 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları