22 Şubat 2013 #1648634

Garanti Bankası Yanlış Teslimatlar!

Garanti Bankasından çalışanlarımız adına gelen kartlar hiçbir kişiye teslim edilmediği halde aynı binada bulunan başka bir firmanın sekreterinin adı yazılarak teslim edilmeyen kartlar için bankadan kurye bedeli tahsil edilmektedir. Bu şekilde banka zararı oluşmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri arandığında ise müşteri hizmetlerinde ki arkadaşlar yeni kart başvurusu oluşturmakta ve banka ikinci bir defa kart basma ve gönderme maliyetine katlanarak zararı iki kat daha fazla olmaktadır Garanti Bankası ve Kuryenet Yetkililerini göreve davet ediyoruz.

Savaş 61 Okunma

Cevaplar

  • Savaş26 Mart 2013

    Garanti Bankasından talep ettiğim atm kartım yine istanbul da ki adresime teslime dilemedi. Kuryenet başka birine teslim ettik diyor. Garantiyi arıyorum. Teslim edilmemiş görünüyor. İkisini toplasan bir firma ettiyor. Dolandırıcılık hat safhada. Garanti bankasında ki birileri kuryenet'ten sus payı alıyor galiba. Kuryenet ile ilgili şikayetlerde hiç sonuç alınamadığına göre.

  • Savaş28 Şubat 2013

    Yokmu bu garanti bankasının problemleri ile ilgilenen bir çalışan. uyuyormusunuz ?

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön