13 Kasım 2014

Garanti Bankası Yanlış Telefon Araması!

Üzerime kayıtlı olduğu halde yeğenime verdiğim telefon sürekli aranması ve borcunun olduğu söylenmesi ve ailesi ile arasının açıldığı birkaç kez dilekçe verdiğim halde aynı hatayı yapmaya devam ediliyor. Bu konu aradığım halde telefon numarasını üzerinizden devredin deniyor onlara mı soracağım şirket sahiplerinde şirket hattı çıkmadığı zaman en az 3 veya 10 adet telefonu vardı.


76 yaşındaki adama nasıl kendi üstüne hat alayım veya 65 yaşındaki anneme tek tek hat mı alayım imzada soruyorlar hemen evleri mi yoksa arabayı mı alıyorsun üstüne diye soruyorlar. Bu konuda çok mağdurum en kısa sürede kendime ait olan numarayı değiştirmesini istiyorum.

Serkan 268 Okunma

Cevaplar

  • Serkan14 Kasım 2014

    bankanıza cağrıyorsunuz kaç kez gittim sonuç ayni

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Serkan M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön