21 Mayıs 2013

Garanti Bankası Yanlış İşlem Yapıldı!

Ben adıma kayıtlı bir post makinası müşterisi idim. Müşteri temsilcisinin yapmış olduğu bir hatadan dolayı benden zorla 1000 tl para istendi ödemek istemeyince kredi kartlarımı bana sormadan kapattırıp borçlarımı öğrenme mi engellediler faize düşmesinden korkuyorum. Hatta bana yollanmış olan tebligatı bankanın bu kadar benim hesaplarımı bloke edip ulaşımımı engellemesine nazaran tebligatın ulaşmasından 3 iş günü içinde ödedim ama kredi kartımın harcamalarını talep ettiğimde bilgi veremeyeceklerini söylediler. 2000 tl ortak limitli kartlarımın hepsi kapalı geçen ay 850 tl üzeri ödeme yaptım bana 1185+1485:2670 tl daha borcumun olduğu söyleniyor. Limiti olmayan borç nasıl olur.

Murat 44 Okunma

Cevaplar

 • Murat28 Haziran 2013

  ilgiden yoksun bir kurum olan garanti bankasına diyecek bir şey bulamadım sadece bildigim birşey var oda şikayetim var .comda etkili olmuyor bu garanti bankasına garanti bankası gezi parkı olaylarını finanse etmeye devam etsin onu abd am ihya eder cası

 • Murat29 Mayıs 2013

  hala dönen olmadı bunlar her işklemi böyle yavaşmı sonuclandıracaklar

 • Murat26 Mayıs 2013

  geri dönüş olmadı garanti bankasından bilinmesi icin yazmak gereksimi duydum

 • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön