25 Şubat 2013 #1652846

Garanti Bankası Yanlış İşlem!

21 Şubat tarihi sabah saatlerinde KADIKÖY EVLENDİRME D. önündeki PARAMATİK ten para çekmeye çalıştım. ATM bozuk olduğu için kartıma el koydu. Müşteri hizmetlerini aradım ve kartımı kapatacaklarını, yenisini ileteceklerini söylediler.


Onayladım kapattılar. Akşam saatlerinde BEŞİKTAŞ İSKELEDEKİ, PARAMATİK ten hesaplarımın tanımlı olduğu Kredi Kartı ile para çekmek istedim, sonuç ?


ATM bu kartıma da el koydu. Tekrar Müşteri H. aradım ve Bu kartın benim onayımla kapatıldığını söylediler, Kısacası PARACARD yerine Kredi Kartını iptal etmişler. Beni Beşiktaş ın göbeğinde 5 parasız bıraktılar. Yapabilecek bir şeyleri olmadığı söylediler. GARANTİ BANKASI na yüksek sadakatlarından dolayı teşekkürler.

Serdar 134 Okunma

Cevaplar

  • Serdar25 Şubat 2013

    Konu ile ilgili hiç bir dönüş tarafıma yapılmamıştır. Otomatik cevaplarla insanları kandırmaya çalışmayın! Garanti Bankası ile olan bütün ilişkilerimi kesiyorum.

  • Serdar25 Şubat 2013

    Herhangi bir mail gelmemiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön