22 Haziran 2018
Yorum Yap
#10586992

Garanti Bankası  Yanlış EFT ve Muhatapsızlık!

Halkbank'na ait olan hesabımdan geçmişte anlaşmış oldukları okul aracığıyla açılmış Garanti Bankası hesabıma bir miktar yanlış EFT yaptım.


Kendi bankamı aradım iade için onaylandı ama nedense günlerdir Garanti Bankası paramı iade etmedi. Okul tarafından verilen hesap bana mı ait okula mı oda belli değil.


Garanti Bankası iletişime de geçemiyorum kart numarası v.s bilgi istiyor elimde hiçbir bilgi de yok ,şubeye gidecek zamanım da yok. Yani bir müşteri hizmetine bağlanabilsem derdimi anlatacağım ama ulaşılmaz oldu. Lütfen bana ulaşın.

Kezban Kezban 248 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Haziran 2018

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler