21 Ocak 2014 #2247784

Garanti Bankası Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Acil bir işim için güncel işlem limitimi yükseltmem gerekiyordu. Garanti Bankası'nı aradığımda telefona çıkan bayan, şubeye gelerek veya fax çekerek yaptırabileceğimi söyledi. İşimin aciliyetinden ötürü ve o an da şubeye uzakta olmamdan ötürü fax yöntemini seçip bankaya fax çektim.


Tekrar bankayı arayıp faxımın ulaşıp ulaşmadığını sorduğumda telefona çıkan başka bir bayan fax ile kesinlikle limit yükseltemeyeceklerini söyledi.


Yanlış yönlendirme sonucu işimin çok acil olmasına rağmen bir de zaman kaybına uğradım. Müşterilerine kesinlikle kolaylık sağlamayan ve ilgisiz bir banka. Telefon ile müşteri şikayet hattında bir müşteri temsilcisine ulaşmak neredeyse imkansız. Maaş hesabımı çekmeyi düşünüyorum!

Beril 100 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Beril Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön