14 Haziran 2013

Garanti Bankası Yanlış Bilgilendirme!

Bonus kredi kartım var aynı zamanda eşime de ek kart çıkarttım. Sevgililer günü kampanyasına katıldık. Her iki kartım içinde şartları yerine getirdik ve tarafımıza 50.00 TL'lik bonuslar yattı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ek karttaki bonusu diğer karta aktararak kullanabilir miyim?Soruma olumlu cevap almam üzerine kendi kartıma aktarıp kulandım.


Belli bir süre sonra ek kartıma -50.00 TL bonus borcu göründü. Yetkililere konu aktardım incelediler bir sonuç çıkmadı tekrar ulaştım telefon kayıtlarının dinlenmesini talep ettim ama daha bir cevap veren olmadı.


Kalite standartları gereği kendileri ile yapılan tüm görüşmelerin kayıt altında olduğunu belirtiyorlar. Bu durumdan şikayetim var.

Bekir 33 Okunma

Cevaplar

  • Bekir18 Haziran 2013

    daha önce pek ilgilenmem,şlerdi ama sizin aracılığınız ile ulaşınca çözüm bulundu . size ve garanti bankasına teşekkürler

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön