26 Ekim 2016

Garanti Bankası Yanlış Bilgilendirdi

Ben Garanti Bankası'ndan kredi kartı başvurusunda bulundum. Başvuru esnasında başvuruyu alan müşteri temsilcisine özellikle birkaç kez kredi kartımın hesap kesim tarihinin 4 hafta olmasını, özellikle defalarca söylememe rağmen kredi kartı hesap kesim tarihi 1.hafta olarak geldi. Ben bunu haklı müşteri hattına şikayet olarak bulundum. Haklı müşteri hattı müşteri kendilerinden kaynaklanan hatayı düzeltmek yerine, müşteri memnuniyeti olarak 4. hafta olarak düzelttiler.

Bu düzeltme kontrol ettiğimde benim hesap kesim tarihi değişiklik hakkımdan kullandıklarını tespit ettim. Bu değişiklik konusunda da olması gerektiği gibi değişiklik yapmadıkları gibi, yanlış bilgi vererek durumu kurtarmaya çalışmaktadırlar. Lütfen daha samimi olmanızı isterdim. Konuşmalar dinlenirse, müşteri temsilcisi böyle değişiklik yapalım dedi ben kabul etmedim. Mağduriyetimin giderilmesi talep ederim.

Ahmet 127 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet06 Kasım 2016

  Konu ile alakalı görüş sağlandı fakat yapılan hatayı kabel etmediler. Hep kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar. Bence bu konuda Akbank'ı örnek almalıdırlar

 • Ahmet28 Ekim 2016

  Garanti Bankası hiçbir zaman kendi hatasını kabul etmemekte ve her zaman kendi çıkarlarını göz önünde bulundurmaktadır. Benim tavsiyem Garanti Bankası'nda kesinlikle ve kesinlikle haklı müşteri hattı bile olsa müşteri temsilcileri ile hiçbir işlem yapmayınız. Kendi hatalarını kabul etmiyorlar. Müşteri her zaman mağdur olan taraf oluyor.

 • Ahmet26 Ekim 2016

  Merhaba arkadaşlar sizlere kesinlikle ve kesinlikle tavsiyem Garanti Bankası müşteri temsilcileri ve haklı müşteri hattı ile kesinlikle işlem yapmayın. İşlem yaptıkları zaman sorun çözmede çok ta samimi değiller. İşlem yaparsanız dahi bir atasözü vardır güven kontrole mani değildir sözünden hareket ederek çok sıkı takip etmeniz gerekli kiminle ne zaman hangi saatte ne konuştunuz kayıt altına almanız gerekli yoksa şikayetinize çözüm bulmada çokta samimi ve müşteri odaklı sorunları çözmede çokta başarılı olduklarını söylemek çokta doğru olmaz. Günü kurtarma ve bankanın çıkarlarını müşteri memnuniyetinden daha ön plana çıkarmaktalar.uzun sözün kısası mağdur olmamak için bankanın müşteri temsilcileri ile işlem yapmamanızı tavsiye ederim.

 • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

 • Ahmet26 Ekim 2016

  Bu durumu 26.10.2016 tarihinde saat 02:45 te müşteri temsilcisi zafer beye konuyu izah etmeye çalıştım. Bu konuda şikayet almalarını istedim. Kendisi şikayet alamayacaklarını bildirdiler. bu da gösteriyor ki müşteri hap haksız ve mağdur ediliyor. Gerçekten uzun yıllardır çalıştığım bir bankanın bana bu şekilde samimi davranmamasına bir anlam veremedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön