06 Eylül 2013
Yorum Yap
#1997145

Garanti Bankası Yanlış Bilgi Veriliyor!

Garanti Bankası Ankara OSB Şubesi'nde Ağustos ayında maaş hesabı açtırdım. Bana eğer maaş hesabı açtırıyorsam standard olarak kredi kartı için de başvurmam gerektiği benzeri bir bildirimde bulunuldu ve bunun üzerine çokta üstelemeyip ilgili evrakları imzaladım.


Oysa durum böyle değilmiş. Telefon bankacılığı üzerinden bana benim onayım olmadan ve isteğim dışında kredi kartı çıkartılamayacağı, maaş hesabı açtırıyorsam kredi kartı da almak mecburiyetinde olmadığım belirtilince, ilgili arkadaşın satış yapmak için yanlış beyanda bulunduğunu farkettim. Arkadaşlar, ben zaten sizin maaş müşterinizim, kart satmak için yanlış beyanda bulunmanıza gerek yoktu. Zaten kredi kartımı da sizden almayı düşünürdüm.

Burak 41 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Burak Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler