22 Temmuz 2015

Garanti Bankası Yalova Şubesi Sorunu!

Benden imza almadan adıma hesap açan Garanti Bankası şube çalışanlarına bir yöneticiyle görüşmek istediğimi ilettiğimde şube müşteri temsilcisinden bir dayak yemediğim kaldı. Konu hakkında bilgi edinemediğim gibi muhattabin Karamürsel şubesi diye azar işittim. Basit bir soruyu dahi cevaplamak istemeyen şube müşteri temsilcisi herhalde CEO' nun yakınıydı. Yalova Atatürk İlkokulu Karşısı Garanti Bankası güvenlik görevlisi de borazan yutmuş herhalde yoksa neden bağırarak konuşsun ismide M******. Şube çalışanlarının (güvenlik görevlisi ve müşteri temsilcisi) kendilerine yakışan tavır bu sanırım. Problem çözme problem çıkart. Her an dayak yeme ihtimalli şubeden kaçınmak gerek herhalde.

Gökhan 149 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı24 Temmuz 2015

    Şikayetim hakkında çaba gösteren Şikayet var.com çalışanlarına, benimle irtibata geçen ve nazik tavır sergileyen Garanti Bankası müşteri temsilcisine ayrıca sorunumu çözen ismini bilmediğim Garanti Bankası yalı şubesi gişe çalışanı bayana çok teşekkür ederim. İşini yapmak için çaba sarfetmeyen diğer çalışanlara konuşsam neye yarar sussam gönlüm razı değil.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Müşterimiz Gökhan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön