06 Ekim 2015

Garanti Bankası Web Para Kartımdaki Bakiyemi Bloke Ediyor

İşlem bu kadar zor olmamalı; Bir müşteri olarak ben araştırma yaparak yapılması gereken işlemler hakkında personelinize bilgi verebilir hale geldim. Çağrı merkezi çalışanlarınız başından savmak için şubeye yönlendiriyor.


Şube bizim işlem yetkimiz yok diyor şube deki müşteri temsilcisi daha önce ben durumda kaldık yapılması gereken işlemleri tek tek anlatıyor. Ccnet ve ccdeste'e gecikme/risk izleme konulu mail atacaklar, web para kartının kredi kartına değil hesaba bağlı olduğunu iletecekler. İşlem başlatılacak ve para aktarılacak. Agent derki; birim farklı bir birime iş açıyor. Onlarda işlem yapmıyor. 3 gündür paramın hesabıma yönlendirilmesini bekliyorum.

Mehmet 325 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Mehmet T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı02 Ekim 2015

    An itibari ile sorunum çözüldü. Call center dan Çiğdem Hanım'ın sabırla dinleyip işlemler ile ilgilendiği, çabaları için teşekkür ederim. Diğer görüştüğüm arkadaşları gibi başından savmadığı sorunu inceleyip çözüme kavuşturduğu için teşekkür ederim.

  • Mehmet02 Ekim 2015

    Agent derki; birim farklı bir birime iş açıyor. Onlarda işlem yapmıyor. Şikayet biriminiz de gerekli bilgiyi aktardım; 3 gündür paramın hesabıma yönlendirilmesini bekliyorum. Call center da görüştüğüm tüm çalışanlarınızdan şikayetçiyim. Ben nereye mail atması gerektiğine kadar söyleyebilir haledeyken; kendileri yapılması gereken işlemlerden bir haber kurumunuzda çalışıyor. Bunları söylediğimde sinirleniyor ve madem öyle gidin şubeye, kim söyledi ise o yapsın gibi bir tavır takınıyorlar. Bir de şaka gibi başka bir arzunuz diyor ya, arzum; işini bilen insanlar çalıştırın. Benzer durumlarda iade yaptığınız bilgisi şubeden iletildi. Lütfen bu gün bu iş halolsun daha fazla mağdur etmeyin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön