17 Nisan 2013 #1749266

Garanti Bankası Vereceklerini Belirttikleri Krediyi Son Anda Vermiyorlar!

Ticari araç kredisi için 77 Bin TL 48 ay ödemeli teklif istedim. Bankanın gönderdiği teklifi inceledim ve kabul ettiğimi belirttim. Kredi işlemlerinin tamamlanabilmesi için proforma fatura kestirdim ve Bin TL kaparo verdim. Tam kredinin ödeneceğini belirttikleri gün beni arayıp 66 Bin TL 36 ay kredi verebileceklerini söylediler.


Bankanın bu sorumsuzluğu yüzünden ticari aracım zarara uğradı ve uğramaya devam ediyor. Vereceklerini söyledikleri krediye güvenerek hiç bir işlem gerçekleştirmeyin. Teklif bile istemeyin, lakin vereceklerini belirttikleri krediyi vermeyerek zarara neden oluyorlar.

Alper 54 Okunma

Cevaplar

  • Alper22 Nisan 2013

    Sayın Kredi Kullanmayı Planlayan Tüm Arkadaşlar, Banka attığı e-mail'de 66 BİN TL 36 ay kredi verebileceğini belirtmiş. Niye 77 Bin TL 48 ay kredi vereceğini söyledikten sonra, ben tüm işlemleri başlattıktan sonra, kredi miktarını değiştirdiğini açıklayamamış veya neden olduğu zarara bir çözüm bulamamıştır. Sizlerinde bildiği gibi bankanın buraya yazdığı cevaplar "standart" cevaplardır. Bu bankadan aldığınız kredi miktarına güvenerek bir yatırım yapmamanızı öneririm. Krediye ihtiyacınız var ise sözünde duran, güvenilir bankaları tavsiye ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön