23 Temmuz 2015

Garanti Bankası Verdiği Sözde Durmadı

Garanti Bankası aylık 20 lira dışında hiçbir komisyon, faiz ve hesap işletim ücreti almayacaklarını vaat ederek ısrarla pos makinası bağlattı ama hesabımdan hesap işletim ücreti çekti. İnternet sitelerinden ulaşmak ya da mail göndermek mümkün değil illa 444 No'lu numaradan arayıp görüş bildirmemizi istiyorlar. Sanki ben Türk Telekom'a ya da Vodafone'a para kazandırmak zorundaymışım gibi. Bu sözünde durmayan Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim.

Osman 498 Okunma

Cevaplar

  • Osman24 Temmuz 2015

    Hırsızlar hala işletim ücreti altında para çekiyorlar. Gelin alın posunuzu yoksa sokağa atıp kıracağım.

  • Osman23 Temmuz 2015

    Bu bankanın klasik yöntemi bu. İncelemeye alındı diyerek sorunu ötelemek. Ne ararlar ne sorarlar. Arasalar bile bu kanaldan size yardımcı olamayız yalanını söylerler. Klasik Garanti Bankası. Müşteriyi kaz görürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Osman A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön