16 Mayıs 2013 #1801856

Garanti Bankası Vadesiz Mevduat ve Kredi Kartından Para Alıyor!

Garanti bankası hem vadesiz mevduat hem de kredi kartından para alıyor. Vadesiz mevduat hesabı ana hesap olduğundan internet şubesinden iptal edemiyorum. Kullanmadığım hesaptan dolayı iki dönem 45*2= 90 TL ödeme yapıyorum. Master card için 55 TL , American Express için ise 15 TL ödüyorum. Bu sayede kredi kartının maliyeti yıllık 160 TL ye geliyor. Bu kesinlikle haksız bir kazançtır.


Kredi kartı aidatı alınabilir hizmet alıyoruz fakat vadesiz mevduatın ana hesap diye kapatılmaması haksızlıktır. Daha önce internet şubelerindeki online forma bu şikayetimi iki kez bildirdim.

Emrah 53 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Emrah16 Mayıs 2013

    Bana mail ile hızlıca dönüş oldu teşekkür ederim fakat benim buradaki şikayetim neden kredi kartı kulanabilmem için vadesiz mevduat kartına para ödemem gerekiyor? Ben bu vadesiz mevduat kartının iptalini istemiştim. İnternet şubesinde bana hesabıma bağlı kart olmasından dolayı iptal gerçekleştiremeyeceğim mesajı geliyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön