30 Kasım 2013

Garanti Bankası Vadesiz Hesaplarımı Kapatmıyor!

1. 5 yıldır Garanti Bankası'nda bulunan vadesiz hesaplarımı kapatmaya çalışıyorum, kendim bizzat giderek dilekçe verdim kapatmadılar. Ne olduğunu sorduğumda dilekçemi kaybettiklerini ve tekrar dilekçe vermem gerektiğini, başka bir şubeden fakslayabileceğimi söylediler.


Ankamall şubesinden dilekçemi faksladım kapatmadılar. 444 0 338 haklı müşteri hattını aradım kendilerinin kapatamayacaklarını, şubeye başvurmam gerektiğini söylediler. Ben yapmıyorlar dedim bir şey yapamayız dediler. Internetten kendi iletişim formlarından. Şikayetimi girdim yine kapatmadılar. 1. 5 yıldır 2 hesabı kapatmıyorlar. Hesaplarım: 40**73, 40**57.

Özlem 84 Okunma

Cevaplar

  • Özlem03 Aralık 2013

    Garanti Bankasından bir bayan aradı ve şube ile iletişime geçip konuyu araştıracağını söyledi. Sonra akşam döndü, şubeyle konuyu konuşmuş meğer benim hesaplarımın biri yatırım hesabıymış, onun kapatılması için özel formları varmış, benim o formları doldurup şubeye vermem gerekiyormuş. Ama 1.5 yıldır kimse bana böyle bir şey söylemedi. Yani yine kapatmadılar. Perşembe günü işi gücü bırakıp ta Yıldız'a gideceğim ve bizzat yine deneyeceğim. Daha önceki 2 dilekçemi kaybeden Garanti Bankası Yıldız Şubesi'nin dolduracağım bu formları da kaybedeceğini düşünüyorum. Ama son çare artık. Bir de kredi kartımı da kapattıracağım. Bakalım becerebilecek miyim. Gelişmeleri buraya yansıtacağım. Ve sorun çözülene kadar en azından Internet'ten bu konuyu takip edeceğim. Bilmiyorum, avukatımla da konuşacağım sorun çözülmezse belki dava da açarım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn.Özlem İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön