29 Ocak 2014

Garanti Bankası Üyelik Ücreti Yok Dedi Ama Aldı

2013 yılı için kredi kartıma yıllık üyelik bedeli olan 59 lira hesabıma eklendiğinde müşteri hizmetlerini aradım, üyelik bedeli istenirse kartı iptal edeceğimi söyledim. Müşteri hizmetleri kartı kullanmaya devam edersem parapuan olarak tahsil edilen bedeli iade edeceğini söyledi kabul ettim.

Aradan 2 ay geçmeden kart üyelik bedeli yeniden hesabına eklenmiş olduğunu gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve bu durumun hiç etik olmadığını söyledim. Bana yeniden bu üyelik bedelinin iade edileceğini söylediler, ancak iade etmediler. Birçok kez müşteri hizmetlerini aradım maaş müşterilerinden üyelik bedelini almadıklarını söylemelerine rağmen iade etmediler. Müşteri hizmetleri kendi şubemin beni arayarak bu durumu düzelteceğini söylüyor ama arayan soran yok.

Servet 64 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Servet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön