07 Mart 2016

Garanti Bankası Üyelik Ücreti İptali

Garanti Bankası 11 Ocak 2016 tarihinde kesilen hesap ekstresine 82.50 TL yıllık üyelik bedeli yansıtmıştır. Tabi her zamanki gibi arayıp iptalini istedik ama nafile. Aktif ve düzenli ödemesi olan bir müşterisine bunu yapması rahatsızlık verici ve biz her yıl bu gereksiz prosedürleri yaşamaktan usandık. Üyelik ücretinin iptalini ya da değerince Bonus olarak telafisinin istiyorum. Aksi takdirde artık bankanızla çalışamayacağım.

Emine 63 Okunma

Cevaplar

  • Emine08 Mart 2016

    Hiçbir şey yapmadılar. Kısaca arayıp dalga geçtiler. Yıllardır çalıştığım ve çok düzenli bir müşterisi olduğum garantiden bunu beklemezdim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Emine V. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön