24 Ocak 2014 #2253314

Garanti Bankası Üyelik Ücreti Aldı

Garanti Bankası'ndan kullanmakta olduğum kredi kartımdan yıllık üyelik bedeli alındı. Maaş müşterisi olduğum dada aynı şey başıma gelmişti. Yıllık üyelik bedenin tarafıma iadesini istiyorum. Aksi takdirde kartımın iptalini istiyorum. Yasal olarak ta kart ücreti kalkmasına rağmen hala alınıyor.

Ayşe 58 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe30 Ocak 2014

    Burada yazılan cevabınıza rağmen 1 hafta geçmiş ve henüz bankanız tarafından hiçbir yetkili tarafıma dönüş yapmamıştır. Aynı sorunu bankanızın şikayet sayfasına da yazmama rağmen dönüş yapılmamıştır. Kartımın kapatılmasını istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Ayşe S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön