28 Temmuz 2015

Garanti Bankası Uyarıda Bulunmadan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Hesabımda tanımlı 2 adet otomatik ödeme mevcut olmasına ve bu nedenle işletim ücreti almaması gerekirken; faturalardan biri olan Aksa Gazın düşük tüketim nedeniyle Haziran 2015 faturasını kesmeyip-2,5 aylık faturalandırma yapması sonucu ödeme olmamasıyla nedeniyle hiçbir ön uyarıda bulunmayıp, etik olmayan bir şekilde ilgili ayda ödeme olmamasını bahane ederek hemen tahsil ettiği hesap işletim ücretini tarafıma iade etmesini talep ediyorum.


Haklı müşteri hattının kesinti sonrası tarihli konuşmayı dinleyerek vardığı kararı ve "oldu-bitti yapacak bir şey yok" tarzı davranışlarıyla da olayı kapatmaya çalışmasını kesinlikle kabul etmiyorum.

Özgür 119 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Özgür D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön