30 Mart 2013 #1715319

Garanti Bankası Tüm Borcumu Yatırdığım Halde Borç Çıkardı!

Dosya masrafını almak için kızılay şubenize gittim personeliniz yardımcı oldu ve kullanmış olduğum kredinin çizelgesini verdi hiç borcum yoktu tüketici hakemler kuruluna müracatta bulundum 29 mart 2013 tarihinde bir şubenizi ziyaret ettim şubeden tarafıma çekmiş olduğum kredinin 26 lira sigorta parası çıktı dediler.


Bende bunu 2010 yılında ulus şubesinden yatırdım hiç ilgim borcum yok ne iş anlamadım sayın yöneticiler anlatırmısınız aydınlatır mısınız, siz bankacılara güvenmeyelim mi yoksa müracatta bulundum diye borç çıkarttınız 3 yıldır nerdeydiniz. Lütfen cevap bekliyorum. Bu nedir diye soruyorum unutmuştular cevabını aldım ulus Ankara şubesine kuruşu kuruşuna yatırdım.

Murat 52 Okunma

Cevaplar

 • Murat30 Nisan 2013

  yalnız sigorata ile cevap verilmedi garanti bankası yetkililerine sunulur tarafıma sigarta borcu yoktur yazısının bildirilmesini ve borcumu erken kapattığımdan dolayı sigarta paralarının ziraat bankasında olduğu gibi tarafıma ödenmesini arz rica ederim.

 • Murat03 Nisan 2013

  ben kredimi erken kapattım kapanan kredilerin hayat siğortaları iade ediliyor sayın yöneticiler bende erken kapattığım için hayat siğortamın parasının tarafıma iadesini istiyorum arz ederim.

 • Murat01 Nisan 2013

  benim adıma bankanızla hiç hesabım kaydım kalmasın özellikle bankacılar kapatmamıza rağmen hesabı dondurmaya alıyor ondan sonra hesap işletim ücreti alıyorlar sayın banka yöneticileri bankanızda benim adımla ilğili hiç bir sey kalmasın rica ediyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mart 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön