11 Nisan 2016

Garanti Bankası Tüketici Kredisi Hayat Sigortası..

07.04.2015 tarihinde Garanti Bankası'ndan 25000 TL'değerinde kredi kullandım. Kullandığım zaman benden 250 TL civarında hayat sigortası bilgim dahilinde olmadan kestiler. Önemsemedim. Aradan bir yıl geçtikten sonra ben ısrarla hayat sigortası yaptırmak istemiyorum dememe rağmen kredi kartımdan cebren 185 TL kestiler.

Ben istemiyorum diyorum. Zorunludur mecburen yapacaksın diyorlar. Bankaya gittim kredi kartımdan kesilmesini istemiyorum dedim. Elazığ Fırat şubesindeki müşteri temsilcisi bayan bana zaten kredi kartından kesilmez dedi. Fakat ertesi gün kredi kartımdan ilgili tutar kesildi.

Cantekin 198 Okunma

Cevaplar

  • Cantekin10 Mayıs 2016

    Kredi çekerken önünüze kağıtları yığıyorlar. İster istemez imzaları atıyorsun. Bana her yıl düzenli olarak kredili hayat sigortamı yaptırmak istiyorum diye imza attırmışlar. Yeni soygunun adı sigorta. Eskiden 5-10 lira kesilen hayat sigortası şimdi 200 lira olmuş.

  • Cantekin15 Nisan 2016

    Konu incelenmeye alındı dendi ama sonrasında herhangi bir ger dönüş olmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Cantekin G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön