11 Şubat 2014 #2285937

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Garanti Bankası bonus kredi kartımdan geçmiş yıllarda kesilmiş olan yıllık ücretler için tüketici hakem heyetinin kararı 20 ocakta bana tebliğ edildi, bankaya da gönderildi. Aradan geçen zaman içinde bana ödeme yapılmadı ve aramalarımda bir açıklama yapılmıyor. Tüketici hakem heyetinin kararının en kısa zamanda uygulanmasını ve ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Özgül 140 Okunma

Cevaplar

 • Özgül'nin Teşekkür Mesajı19 Şubat 2014

  Sorunum çözüldü, teşekkür ederim

 • Özgül17 Şubat 2014

  Banka tarafından tekrar arandım, tüketici hakem heyetinin kararının ellerine ulaşmadığını söylediler. Zaten 11 şubatta görüştüğümüzde ellerine ulaşmamış olma ihtimali üzerine görüştüğüm bayan adına tüketici hakem heyeti kararını faxlamıştım. Ama bugün aradığında aradan bir hafta geçmiş olmasına rağmen fax ın gelip gelmediğini bilmediğini söyledi. Aradan geçen bir hafta boyunca durumun çözülmesi adına hiçbir işlem yapılmamış. Tahminimce şimdi de arayıp faxın gelmediğini söyleyecekler ama bende faxın gönderildiğine dair belge var.

 • Özgül17 Şubat 2014

  Banka tarafından arandım, şikayetimle ilgilendiler ama sadece konuşmada kaldı hala parayı alamadım.

 • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimiz Özgül K.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön