20 Nisan 2015

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Tüketici hakem heyetine başvurarak kredi masraflarının geri ödemesi davasını kazandım. İlgili evrakı kredi çektiğim Samsun Organize Sanayi şubesine vermek istedim ancak elden teslim almadılar. Daha sonra 31.03.2015 tarihinde Posta aracılığı ile gönderdim ve 02.04.2015 tarihinde evrak Organize şubenize teslim edildi. Ancak o günden bugüne kadar tarafıma hakem heyeti kararı ile ödenmesi gereken tutar ödenmedi. Konunun acil olarak değerlendirilmesi 24.04.2015 tarihine kadar ilgili tutarın tarafıma ödenmemesi durumunda icra işlemlerini başlatacağımı önemle belirtirim.

Özgür 221 Okunma

Cevaplar

  • Özgür22 Nisan 2015

    Bugün bankanızdan mail adresime tüketici hakem heyeti kararına itiraz ettiğiniz ve sonuçlanmasının 2-3 ayı bulacağı yönünde cevap dönmüşsünüz. Sayın banka yöneticileri ben bu işleyişi bilmeyen bir insan değilim, hakem heyeti bu kararı vermeden önce sizin ile yazışıyor ve sizden konu hakkında dönüş alıyor. Sizin dönüşünüze istinaden karara bağlıyor. Şimdi siz kalkmışsınız kararı çıkmış bir konuya itiraz ettiğinizi söyleyip beni oyalamak istiyorsunuz. 27.04.2015 günü mesai bitimine kadar hakem heyetinin karara bağlamış olduğu tutar hesabıma geçmez ise icra kanalına başvuracağımız önemle bildiririm.

  • Özgür21 Nisan 2015

    Şikayetim okunalı neredeyse 24 saat oldu halen olumlu olumsuz dönüş alamadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Özgür E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön