28 Mart 2015

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor

Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum kredi kartına ait yıllık kart aidatlarını karşı Hakem heyetine başvuru yaptım hakem heyeti kredi kartı aidatlarının iadesi yönünde karar verdi. Balıkesir şubeye karar yazısıyla başvuru yaptım müşteri temsilcisi kararı genel merkeze ileteceklerini 3 iş günü içinde size cevap geleceğini ve bankaya gelerek imza attıktan sonra paranızı alabileceğimi söyledi.


2 defa daha mail attım değerlendirme sonucu karara karşı bana dava açmışlar. Yapı Kredi Bankası'na karşıda aynı durumdan hakem heyetine başvuru yaptım karar geldikten 3 gün sonra şubeye gidip paramı aldım. Garanti Bankası hani müşterilerine sınırsız hizmet sunuyordu bir Yapı Kredi Bankası kadar bile olamadı.

Turan 441 Okunma

Cevaplar

  • Turan31 Mart 2015

    Sevgili Garanti Bankası kredi kartına ödemenizin son günü geldi son günü geçti ödeme yapmadınız ödeme yapın vs.. vs gibi durumlarda sürekli mesaj atıp arayıp hatırlatma yapıp duruyorsunuz peki neden hakem heyeti kararına uymuyorsunuz işinize gelmeyince kart aidatlarını ödememek için elinizden geleni yapıyorsunuz bu mu sizin haklı müşteri politikanız... .

  • Turan30 Mart 2015

    Garanti Bankası müşteri temsilcisi arayıp süreçle ilgili bilgi vermek için konuştu. Bankanın 15 gün içinde itiraz etme hakkı varmış asliye hukuk mahkemesine karara karşı dava açmışlar yasal süreçte olduğu için yapabilecekleri bir şey yokmuş yasal süreci geri çekmek bir dilekçeye bakar uygulamak istedikten sonra müşteri temsilcisine de söyledim yapı kredi karara hemen uyarken Garanti Bankası işi yokuşa sürmekten başka bir şey yapmıyor haklı müşteri hattı adı altında sadece çözüm üretmekten çok kendilerini haklı duruma çıkarıyorlar benim durumuma çözüm üretmiyecekseniz lütfen aramayın ilgilenecez diyipte haksız olarak aldığınız aidatları haklı olarak aldığınızı müşterilerinize anlatmaya çalışmayın daha önce de söyledim bir Yapı Kredi Bankası kadar bile olamadınız...

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Mart 2015

    Müşterimiz Turan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön