22 Nisan 2013 #1757341

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Rağmen Param İade Edilmiyor!

Garanti Bankası Fetih şubeden çekmiş olduğum kredim vardı sabit ödemelerimi değiştirmişler benden kesilen ufakta olsa bir meblağ var hakem heyetine başvurdum ve bankam hiçbir şekilde beni bu durumla ilgili arayıp bilgilendirmedi ve şubeye mahkeme kararını götürdüğüm halde kesinti ödenmedi tarafıma.

Salih 92 Okunma

Cevaplar

 • Salih24 Aralık 2013

  Sene bitti Ve Halen Cevap yok Çok teşekkürler Garanti

 • Salih24 Aralık 2013

  Ve Halen Cevap yok Çok teşekkürler Garanti

 • Salih06 Ağustos 2013

  Konuyla ilgili 22 Nisandan Beri Halen düşünüyorsunuz dimi nekadar basit düşündünüz ortada zaten borç ödenmiş dimi umrunuzda dil.

 • Salih07 Mayıs 2013

  22 Nisanda konuyla ilgili değerlendimrye alınmıştır diye mesaj geçtiniz 10 gün oldu bankanıza hakem heyeti tarafından tebliğ edilen kararla ilgili halen düşünüyormusunuz çok yazık size müşterisini böyle saf yerine koyma tenezzülünde bulunuyorsunuz değerlendirmeyi bırakın bence önce müşterilerinize karşı nezaket sahibi olun ve alınan kararlara saygılı olun.Gereğini yapmanızı rica ederim.

 • Salih22 Nisan 2013

  Merhabalar ilginize teşekkürler ama ben yalancı dilim müşteri numaram 8220259 ismail salih sert şubem fetih şubesi bankanıza tebliğ edildiği halde malesef düzeltilmedi borcum bitti ama ben benden kesintiyi hesabıma aktarmalarını istedim şubeme defalarca gittim ama aktarılmadı lütfen siz şubeyi arayın sorun.. Özel mail adresinizi verin size bugüne kaar yaptığım yazışmaları ve tebliği göndereyim öyle müşterileri zan altında bırakmayınız...

 • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön