02 Şubat 2015

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Karşı Adıma Dava Açtı

Yıllardır Garanti müşterisiyim. Ödemiş olduğum kredi kartı aidatlarını bankanızdan geri istemek amacıyla THH ne başvurdum ve lehime sonuçlanmasına karşın bankanız avukatı adıma karşı dava açtı.


Hayretler içinde kaldım. Hayatımda ilk kez böyle bir şey gördüm. Haklı olarak kazandığım benden alınan paramın yerine adıma dava açtınız. Gereğinin acilen yapılmasını rica ediyorum.

Emel 226 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Emel Fidan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Emel02 Şubat 2015

    Ayrıca 2014 yılı içerisinde kullanmış olduğum money karta tekrar aidat eklenmiş, bankanızı arayarak iptal etmelerini istediğimde 1 yıl süre ile kartı iptal etmemem karşılığında aidat geri çekilmiştir. Aynı hassasiyeti tüketici hakem heyeti kararının uygulanması konusunda da beklemekteyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön