24 Ekim 2015

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına İtiraz.

Garanti Bankası kullandığım kredi kartı için aldığı aidatların geri ödenmesi için Tüketici Hakem Heyetine başvurdum vede sonuç olarak Hakem Heyeti olumlu sonuçlandı. Fakat Garanti Bankası karara itiraz ederek tarafıma mahkeme açtı. Delillerinde ise sözde bana aidatsız kart sunduklarını söylüyorlar.

Halen Garanti Bankası'nın kredi kartını kullanmaktayım. Her şeyi geçtim müşteri memnuniyeti adına geri iade etmesi gerekiyordu. Kaldı ki çevremde (babam ve abim) kart aidatlarını bu bankadan hakem heyeti kararıyla aldı. Neye göre bu banka itirazda bulunuyor. Meblağ yüksek diye mi itiraz ediyor.

Volkan 81 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Volkan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön