06 Nisan 2015

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Başvuru Sonucunda Kazandığım Dosya Masrafını Alamadım!

Garanti Bankası Cihangir şubesinden kullanmış olduğum tüketici kredisi dosya masrafları için, tüketici hakem heyetine başvurdum başvurum sonuçlandı. Fakat Garanti Bankası cihangir şubesi önce hesabıma yattığını daha sonra da hesabımda herhangi bir ücret görünmediğini ve inceleme yapılıp tarafıma bildirileceği söylendi.


Ne ücretim ödendi ne de şube tarafından dönüş yapan olmadı. Aynı konu ile ilgili başvura bulunduğum bankalardan hiçbir sorun yaşamadım. Hakem heyeti sonucunu hemen uygulayarak ücretimi hemen aldım. Neden bu kadar sorun yaşadığımı anlayamadım.

Ferdane 290 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Ferdane Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön