09 Aralık 2014 #2883603

Garanti Bankası Ticari Müşteri Temsilcilerinin İlgisizliği!

Çalıştığım firma bundan 7-8 ay öncesine kadar Garanti Bankası ile çalışıyordu. Bayrampaşa şubesindeki ticari müşteri temsilcilerinin ilgisizliği ve saygısızlığından dolayı ilişiğimizi kestik. Birkaç ay önce kendilerinden bir dekont istedim cevap vermediler beklettiler ilgilenmediler. Direk Genel Müdürlüğüne şikayette bulundum. Onlarda hiçbir şey yapmadılar. Hatta şikayetimin üstüne tehdit telefonları aldım. Görünüşte düzgün görünüpte aslında çok saygısız insanlarla çalışıyorlar.

Burçin 295 Okunma

Cevaplar

  • Burçin09 Aralık 2014

    Şikayetimi daha önce www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden tarafınıza ilettim, şikayetim ile ilgili hiç bir dönüş yapılmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Burçin B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön