27 Nisan 2013 #1767339

Garanti Bankası Teslimat!

Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerde kartımın gönderilmesi için defalarca talepte bulunmama rağmen gönderileceğini defalarca söylemelerine rağmen kredi kartım bana gönderilmiyor insanları mağdur ediyorlar ben de mağdur oldum kartıma kayıtlı ödemelerimi gerçekleştiremedim .Garanti Bankasının insanları bu şekilde oyalamalarından şikayetçiyim.

Onur 75 Okunma

Cevaplar

  • Onur06 Mayıs 2013

    daha önce bu konuyla ilgili şikayetimi iletmiştim garanti bankasından bana şikayetimin en kısa sürede giderileceğini belirten bir mesaj geldi. fakat hala bi ilerleme yok ben müşteri hizmetlerini aradığımda da aynı şeyler söyleniyor ben 6 yıldır garanti bankasının müşterisiyim garanti bankası müşterilerine bu şekilde mi hizmet veriyor ? benim garanti bankası müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmeler onlarda kayıt altında duruyor kaç sefer kartımla ilgili sorunumu anlattığımda bana hep talebimin işleme alındığını en kısa sürede kartımın gönderileceğini söylediler. ama gördükki öyle değilmiş aynı konuyla ilgili ben aramaktan talep girmekten bıktım garanti bankası müşterisini oyalamaktan bıkmadı

  • Onur28 Nisan 2013

    3 aydır kartımı bekliyorum acele bilgi istiyorum gelecekse gelsin gelmeyecekse iptal ediyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön