11 Nisan 2013

Garanti Bankası Temsil Edeceği Konuyu Bilmeyen Müşteri Temsilcileri!

Bonus flexi adında bir kart almam için ısrar ettiler. Kabul ettim ve kartı aldım. İlk işlemimi a firmasından fotoğraf makinası almak için kullandım , fakat işlemi yapmadan önce garanti 4440333 nolu numaradan müşteri temsilcisi ile görüşerek taksit yapıp yapamayacağımı teyit ettim onlardan gelen cevap ise tabiki efendim siz işlemi yapın biz taksit işlemini gerçekleştiririz.


Tekrar teyit etmek için sordum. Bakın 1666 TL ' lik bir alışveriş yapacağım , taksit yapabilir miyiz
CEVAP : Evet efendim bu işlemi gerçekleştirebiliriz. Bende bu sözün üzerine bu tutardaki alışverişi gerçekleştirdim. Taksit yapmak için aradığımda ise kartınıza taksit işlemi gerçekleştiremiyoruz dendi ve konu kapatıldı.

Barış 70 Okunma

Cevaplar

  • Barış12 Nisan 2013

    Haklı müşteri hattı ilede görüştüğümde bana bunu yapmamı söylediler. Aşağıdaki işlemleri de denedim fakat sms sonucunda kartınız bu kampanyadan yararlanamıyor gibi bir mesaj aldım sürekli. Daha sonra yeniden müşteri temsilcileri ile görüştük ve bu sorunu dile getirdik. Fakat sonuç gene aynıydı taksit yapılamıyor , şikayet edin. "Taksitli harcamalar için ek taksit, peşin harcamalar için taksitlendirme ve harcama öteleme uygulamalarından sms göndererek belirtilen ücretler karşılığında yararlanılabilir. Bonus Flexi sahipleri harcamalarını taksitlendirmek ya da ek taksit talep etmek için harcamadan sonra “TAKSİT” yazıp bir boşluk bırakıp, talep edilen ek taksit/taksit adedini ekleyip 3340’a göndermeleri gerekmektedir. (Ör: TAKSİT 5) Harcama öteleme için de “ÖTELE” yazıp bir boşluk bırakıp öteleme yapılması talep edilen ay adedini ekleyip 3340’a göndermeleri gerekmektedir. (Ör: ÖTELE 3) Taksit ve öteleme taleplerini iptal etmek isteyen müşteriler “VAZGEÇ” yazıp 3340’a göndererek işlemlerini gerçekleştirebilirler"

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön