24 Haziran 2015

Garanti Bankası Telefondaki Talimatlar ve Müşteri Temsilcilerin Tavırları!

Bundan 1 haftaya yakın önce kart başvurusu yaptım ve sürekli Garanti Bankası'nı arayarak başvuru sonucumu öğrenmeye çalışıyorum fakat karşılama sırasında çıkan bayan sürekli söylediklerimi yanlış anlayıp farklı menülere yönlendirmekte ve bu durumdan rahatsız olmaktayım. Ayrıca müşteri temsilcisine ulaşmak bir hayli zor ve ulaştığınız zamanda konuşmasını bilmeyen ve insanları aşağılayıcı bir üslupla karşılamaktalar.

Son arama kaydım 23.16 ve bir hayli güçlükle ulaşabildiğim müşteri temsilcisi H*** diye kişiden şikayetçiyim kendisine gerekli bilgileri aktardığımda beni konuşma üslubu rahatsız etmiş ve kendisinden böyle konuşmaması gerektiğini söylediğimde başka bir arzunuz deyip kapatmıştır.

Cüneyt 68 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Cüneyt Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön