15 Aralık 2014

Garanti Bankası Telefonda Yeterli Hizmet Verilmiyor

Maaş anlaşmalı müşterinizim. Afyon'daki bankalar caddesindeki şubeniz bankamatiğinde kartımı bankamatik aldı, müşteri hizmetlerini bunu bildirmek için aradığımızda bizden kart numarası isteniyor, (16 haneli kart numarasından bahsediyorum) ve ben bu durumda talebimi şikayetimi bildirmek için bile müşteri hizmetleriyle görüşemiyorum.


19:05 13-12-14 tarihinde müşteri temsilcisi yardım etmek istiyor ama sistemleri izin vermiyor. Zaten işimiz olamadığı için Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aramak bu durumu bildirmek istiyoruz. Ve bakiye bilgi talebimiz yerine getirilemiyor neden çünkü ya internet şifresi ya kart numarasının son dört hanesi gerekiyor, peki kullanmıyorsak ve şikayet hat numaranız hafta içi değil.

Nursen 296 Okunma

Cevaplar

  • Nursen28 Aralık 2014

    Gerekli bilgilendirmeler yapılmıştıri

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Nursen T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön