05 Eylül 2014

Garanti Bankası Telefonda Yanıltmaya Çalışıyorlar

04.09.2014 saat 16:45 itibariyle 0212 912 11 40 numaradan sisteminizde kayıtlı ve sonu 14 ile biten numaram aranarak daha önce yaptırmış olduğum sağlık sigortasının iptali için ödeme yapmam istenmiştir ve Garanti Bankası dışında hangi kartları kullandığım bilgisi istenmiştir.
1)Yapılan bu telefon görüşmesinde hiç bir kart bilgimi paylaşmadığım.
2)Aynı olaya bundan 1-2 ay önce de rastladım ve o esnada kartıma ait bazı bilgileri bildikleri için kart iptali istedim. Şuan kartım yeni olduğundan kart iptali istemiyorum.
3)Kartımın internet/telefon alışverişlerine kapatılmasını ve son olarak bankanız müşterilerinin mağdur olmaması için bu numarayla ilgili işlem başlatmanızı rica ediyorum.

Serkan 662 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı08 Eylül 2014

    Firma yetkilisiyle yapmış olduğum görüşmedeki ilgi ve tutumundan ötürü kendisine teşekkür ederim. Vermiş olduğu bilgiler ve yönlendirmeler doğrultusunda bende bana düşeni yapacağım. Tekrar teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimiz Serkan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön