06 Aralık 2013

Garanti Bankası Telefon Bankacılığına Ulaşmak Çok Zor!

Garanti Bankası'nın telefonla bankacılığı numarası olan 4440333 no'lu telefonunu arayın bir ne olduğuna bakın. Konulan bilgisayarla 1 saat cebelleşip müşteri destek hizmetine ulaşamıyorsunuz, tam ulaştım bir yerden derken ben bu konuda bir şey yapamam.


Bu sabah Garanti Bankası internet şubesinde şüpheli bir durum yaşadım, sorun sayfada mı bende mi diyebileceğim kimseye ulaşamadım. Şifreleri bloke ettirerek sorunu bilmesem de önlem alalım dedim. Bu defa Alo Garanti şifrem değiştiği için hiçbir işlem yapmadı. 1 saat telefonda uğraş, şubeye git yeni şifre al, sorun hala ne durumda öğreneme, bir bilgisayarla hizmet veren Garanti Bankası'nın müşterisi olmayacağım.

Şebnem 48 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Şebnem K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön