03 Kasım 2015

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Problemi!

Yıllardır düzenli olarak Garanti Bankası müşterisiyim ve Garanti Bankası'nın hem İnternet hem de telefon bankacılığı işlemlerini bu güne kadar sorunsuz kullanmaktaydım. Ancak 03.11.2015 tarihinde İzmir/Bayraklı şubesinden bilgilerimi güncellemiş olmama rağmen telefon bankacılığında, "Bilgilerimin güncel olmadığı sebebiyle" kullanamayacağım söylenmektedir. Dolayısıyla şubeden bilgilerimin güncel olduğu söylenmesine rağmen telefon bankacılığını kullanamamaktayım.


Dolayısıyla 10/2015 dönemi kredi kartı ekstreme haksız yere yansıtılmış yıllık üyelik bedelini ödemek zorunda bırakıldığım dan mağduriyetimin giderilmesi ve yıllık üyelik bedelinin iade edilmesini talep etmekteyim.

Ayça 23 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Ayça E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön