08 Mayıs 2013 #1786209

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Kullanamıyorum!

Garanti Bankasından yaklaşık 5 ay önce almış olduğum Beşiktaş Bonus kartım kayıt esnasında anne kızlık soy ismim yanlış girildiği için hiç bir şekilde telefon bankacılığı kullanamıyorum. Bu suç benim değil ona rağmen gidip dilekçe verip anne kızlık soyadımı güncellettirmeme rağmen hala işlem yapamamaktayım.


Koskoca banka bu kadar basit bir işlemi halletmem için beni daha kaç defa bankasına getirtecek ? Çalışan bir insanım ve mesai saatleri içinde uygun olamıyorum bir kere gidip başvurmama rağmen bu iş çözülemiyor.Sorum şu bu kadar basit bir işlemi bile yapamayan bir bankayı ben neden tercih edeyim ?

Emre 69 Okunma

Cevaplar

 • Emre13 Mayıs 2013

  Tekrar gidip güncelleme yaptım bakalım bu sefer ne olacak .. fakat bankadan şikayetimle ilgili mail dışında dönüş yapılmadı .. Sırf Besiktas diye bu bankayla çalışıyordum ama alternatif bankalar var onlarla çalışmak daha mantıklı gözüküyor .. ilgi ve alakan için teşekkür ederim garanti ..

 • Emre11 Mayıs 2013

  Hala dönüş veya çözüm beklemekteyim :) bu kadar uzun nasıl bir işlem yapılıyor merak etmiyor değilim açıkcası :)

 • Emre09 Mayıs 2013

  Hala bir dönüş yapılmadı bakalım daha ne kadar bekleyeceğim ?

 • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

 • Emre08 Mayıs 2013

  Güvenliğiniz nedeniyle bankamızda kayıtlı olan bilgilerinizi size en yakın şubemizden güncelleyebilirsiniz. Saygılarımızla, Bankadan aldığım cevap maili budur.Bakalım başka nasıl bir dönüş olacak.Çünkü ben bu cevabı kabul etmiyorum ben bu işlemi daha önce yaptım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön