15 Mayıs 2013 #1798726

Garanti Bankası Tek Kullanımlık Sms Ücreti!

Garanti Bankası internet şubesine eğer cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile girerseniz, her girişiniz için 57 kuruş alınıyor. Oysa bu uygulamayı BDDK 1 Ocak 2010 dan itibaren zorunlu. Diğer bankalar ücret almazken Garanti neden alıyor? Ayrıca internet bankacılığına cep şifrematik/şifrematik ile girerken ayrıca isterseniz SMS ile de giriş imkanı tanınmakta. Bu yeterince güvenli değil. Bu uygulamalardan birini kullanan kişi özellikle talep etmedikçe SMS ile giriş olmamalıdır.

Ş.cankat 369 Okunma

Cevaplar

  • Ş.cankat23 Mayıs 2013

    Bana ücreti bankamız karşılıyor diye mail atmışlar ama ben operatörümün kendi web sayfasından güncel kullanımıma katığımda bana gelen tek kullanımlık SMS'ten sonra 57 kuruşluk bir artış olduğunu gördüm. Başka bir yerden olduğunu sanmıyorum çünkü mesaj paketim var ve ekstra ücret alınacak bir aboneliğim de yok. Ayrıntılı fatura kesilince göreceğiz neyin ne olduğunu...

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön