12 Şubat 2014 #2289441

Garanti Bankası Tarafından Yanıltıldım

Mesleğim gereği bağlı olduğum okul Garanti Bankası'na geçti. Banka benim isteğim dışında benim hesaplarım ile oynayıp beni yanılttı. Bana ödemedikleri parayı bankaya ödetip, beni artı borçlu bir duruma soktular. Bende Garanti Bankası'na olan bütün borcumu hesaplatıp, H***'ndan kredi alarak garantiye olan bütün borcumu faizi ile birlikte ödedim.


Sadece vadesiz hesabımı bıraktırdım. İnternetten de devamlı takip ettim. Kredi kartımı banka ile ilişiğimi kestiğim gün müşteri hizmetlerinden iptal ettirdim. Kredi kartımın hiç bir borcu olmadığı takdirde bana yine borç çıkarıp beni borçlu gösteriyorlar. Şikayetçiyim, şikayetçiyim, şikayetçiyim.

Özlem 53 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Özlem K.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön