29 Ocak 2014 #2264053

Garanti Bankası Tarafından Sürekli Aranıyorum!

Garanti Bankası'na ait olduğunu öğrendiğim 4440333 no'lu hat tarafından sürekli aranıyorum. Telefonu açtığım zaman da ''bekleyiniz'' şeklinde bir mesajla karşı karşıya kalıyorum. Günlerdir iş saatlerinde, iş saati dışında, yoğun trafikte araç kullanırken, akşam dinlenme saatlerimde sürekli aranıyorum.


4440333 no'lu hattı aradığım zaman da bu konuda sıkıntımı anlatacağım bir birim bulamıyorum.Haklı müşteri hattını (4440338) aradığım zaman da bir türlü müşteri temsilcilerine ulaşamıyorum.İş saatlerimde çalışmamı engelleyen, trafikte araç kullanırken dikkatimi dağıtan bu aramaların artık son bulmasını istiyorum. Zaten bu bankanın aktif bir müşterisiyim.

Ayla 93 Okunma

Cevaplar

  • Ayla'nın Teşekkür Mesajı20 Haziran 2014

    Sorunum çözümlenmiştir. Artık aranmıyorum. Teşekkür ediyorum..

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Ayla S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön