20 Kasım 2013

Garanti Bankası Tarafından Mağdur Edildim!

Garanti Bankası Kırşehir şubesinde kart ekstre borcumu Hacca giderken 03/10/2013 te 5634 Lira harcama ve 5635 Lira zamanı gelince tamamını kapatmak için hesabıma yatırıp günü geldiğinde borcun tamamı ödensin diye talimat verdim ve bana tamam beyefendi hesap kesiminde borcunuzun tamamı ödenecek dendi.

Dönüşte ise öğrendim ki param içeride olduğu halde azemisi ödenmiş. Bana 90 lira faiz uygulamışlar. Bankaya müracaat ettiğimde ise kimse üzerine almamaktadır. Tabiki bunun peşini bırakmayacağım.

Yılmaz 45 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn. Yılmaz Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön